AM MAMOS

 Tai bendrystė – nuolatiniam palaikymui ir įkvėpimui. Tiek, kiek norėsis pačiai. Apie tai, apie ką tuo metu tau jausis atsiverti. 

Tai bendrystė, kurioje apsijungia kitos mamos, kurios kaip ir Tu išgyvena kažką labai panašaus, kurios taip pat ieško palaikymo, ryšio, draugystės, priėmimo ir saugios erdvės atsiverti.

Tai bendrystė, kurioje svarbiausia Tu ir Tavo jausmai.

Tai bendrystė – kurioje augame ir keičiamės. Kur esame svarbiausios mes ir mūsų pokytis.

Ar jau esi pasiruošusi atsipalaidavimui, džiaugsmui, ramybei ir lengvumui savo gyvenime?

tavęs laukia

2 mėnesio susitikimai + DOVANA ritualas ir meditacija.

tokios pačios mamos kaip ir Tu.

erdvė, kurioje gali jaustis saugi.

priėmimas ir palaikymas.

atviros širdys.

situacijų sprendimų būdai.

augimas ir pokytis.

gyvenimo kūryba naujais būdais.

ATSIVERK POKYČIUI

1.

ritualo laikas

tai, kas padeda išlikti darnoje dienoje. Tai, kas užpildo mus, kad būtume harmonije su savimi ir pasauliu. Tai, kas priartina prie savosios esmės ir stiprina ryšį šeimoje. Ar esi pastebėjusi kai esi pilna ir laiminga, aplink visi stebuklingai tampa laimingais irgi.

2.

gyvenimo kūrimo dirbtuvės

mamų susitikimas uždaroje erdvėje, kurioje aptarsime rūpimus klausimus, pažvelgsime į situacijas kitu kampu, pasidalinsime patirtimi, įkvėpsime viena kitą kurti gyvenimą, apie kokį svajojame. Ieśkosime sprendimų, kai nebesinorės lipti ant to pačio grėblio.

3.

atvirų širdžių ratas

mamų susitikimas uždaroje erdvėje, kur atvirume susitinkame pasikalbėti apie tai, kas šiuo metu guli širdyje. Galbūt tai kažkas, kas tave pakylėja ir nori tuo pasidalinti su kitomis. O galbūt jauti atėjo laikas į dienos šviesą ištraukti savo skaudulius ir bendraminčių rate į juos rasti atsakymus. Kad ir kurioje situacijoje esi laukiama čia, nuoširdume ir atvirume vienai kitai.

KAIP VISKAS VYKSTA?

.Visi susitikimai vyksta online, uždaroje FB grupėje pirmus tris trečiadienius. Ritualo laikas – įkeltas video, kurį galėsi peržiūrėti sau patogiu laiku ir praktikuoti bent visą einamą mėnesį . Gyvenimo kūryba ir mamų ratas – susitikimai realiu laiku uždaroje erdvėje. Prie jų gali prisijungti tik tuo metu, kai vyksta. Kitu laiku bus nepasiekiami.

Kiekvieną mėnesį Tavęs laukia dovana – meditacija. 

1 savaitė – įrašas, 2 savaitė – 18val.,  3 savaitė – 11 val.

rugsėjo susitikimai NEMOKAMI!

Susitinkam: 15d. 18val. ir 22d. 11val.

mėnesio narystės kaina 33 eur.

REGISTRACIJA

Noriu gauti karščiausias naujienas!

4 + 15 =

🌊 vidinių transformacijų lyderė, emocijų integracijos praktikė ir vedlė. Besidalinanti laimės raktais pokyčio trokštančioms mamoms.
– LAURA
🤍 saviįgalinančių ritualų puoselėtoja, šoku gyvenimą praktikė ir vedlė toms, kurios pasiruošusios imti ir kurti savo svajonių gyvenimą su džiaugsmu jau dabar.
– SIMONA