Mamos kūno istorija

Tai fotosesija kūno, kuris augino, nešiojo ir globojo gyvybę. Tai buvo Namai naujo Stebuklo, naujo Žmogaus, naujo Gyvenimo, o dabar - naujos Tavęs! Tai istorija tikro, jautraus, atliepiančio ir įkvepiančio Tavo mamiško gyvenimo!
Po gimdymo supliuškęs pilvas man atvėrė tuštumą ir suvokimą: taip kaip buvo, jau niekada nebebus. Galiu pykti, nepriimti ir priešintis, bet tai nieko nekeičia, Aš jau kita. Aš jau nauja! Ir dabar reikės išmokti gyventi ne tik su mažyliu, bet ir su Savimi, su ta, kurios iki šiol nepažinojau… Tai gali įvykti greitai, o gali ir užrtukti. Tik aišku viena, tapti mama – tai duoti sau laiko! Nespausti ir nereikalauti iš savęs per daug. Tai kasdeinis žengimas pirmyn. Ir kaip mes jaučiamės labai skirtinga kiekvienai. Vienos didžiuojamės strijų žemėlapiais ant pilvo, kur buvo Žmogaus namai net visas 40 savaičių, kitos net nelikus akivaizdžios žymės, jam priekaištaujame, nemylime. Vienos džiaugiamės mamystės patirtim, kitoms tai tikrai sudėtingas iššūkis. Ir viskas su tuo yra gerai! Mes tiesiog taip jaučiamės. Kiekviena skirtingai, kiekviena savaip.
Ir dėl to esame nuostabios ir nepakartojamos!
Tai socialinis projektas, priminti, kad mamystė – ne vien pieneliu kvepiantis, saldžiai miegantis mažylis, kad mamystė – įvairialypė, ji su viskuo, su džiaugsmu ir rūpesčiu, su nuovargiu ir palaima, o pagalba – ne baubas. Jos mums reikia kiekvienai. Tai žinutė, kad nebebus taip, kaip buvo, kad metas augti ir išskleisti sparnus. Tik drauge smagiau, drauge lengviau, drauge viskas yra paprasčiau.
Tu ne viena!
Fotografuos nuostabioji @mile.fotografija

Su mamomis ryšyje būsiu aš, Laura Oras.

LAIKAS: Projektas startuoja 2020 08 05, 11.30val. Kaune. Kituose miestuose pagal poreikį derinsime atskirai.

VIETA: bus patikslinta užsiregistravusioms.

KAINA: Tau tereiks suteikti leidimą pasidalinti Tavo kūno ir mamiška istorija viešai <3

PRIMINTI MAMAI:

                 Augame drauge. Kaip Vaikas, kaip Mama, kaip Šeima. Duok sau laiko!

                 Mamystė – įvairialypė. Ir viskas su tuo gerai.

                 Tu jau esi Gera mama. Nesirūpink, ką kalba kiti.

                 Tavo tobulas grožis netobulume.

                 Tavo poreikiai yra svarbūs.

                 Pagalba – ne baubas. Jos reikia kiekvienai.

                 Bendrystės galia. Tu ne viena! Kartu galime daugiau