MAMŲ MEDITACIJA

Keistas žodis, ar ne?

Gal kada bandei, o gal svajojai pabandyti? O gal manai, kad tai ne Tau, per daug sudėtingai viskas atrodo? Tada, mano, Miela, būtent Tau! Tai paprasčiau, nei gali įsivaizduoti.

Tai kokybiškas laikas be pastangų, be poreikio kažką padaryti, pasiekti, kad gautųsi.

Tiesiog pabandyk. Juk visada geriau kartą patirti, nei 100 išgirsti! Sutik atsipalaiduoti. Tu to verta!

Mamų meditacijos mitai 

Sakysi, tu rimtai, meditacija turint vaikų? Tu gal nežinai, ką kalbi? Žinau, žinau, turiu tris 😀 ir net jos neturi stebuklingų mygtukų, kuriais galima būtų išjungti, kai skiriu laiką meditacijai. Taip, suprantu, kad vienumoje, tyloje, be vaikų būtų daug paprasčiau. Tik šiame gyvenime aš ne Tibeto vienuolis, gyvenu su vyru ir vaikais, viena dar visai mažyte.  

Ir aš kalbu apie mamų meditacijas, kai net kepant blynus ar lankstant skalbinius (nu vistiek tą turiu padaryti) galiu stabėti kvėpavimą ar klausytis vedamos meditacijos. Žinau, kad būsiu nors kaip po mažo restarto ir to man užtenka, kad nors 5 minutes skirčiau susibalansavimui, susicentravimui, stabtelėjimui, atsitraukimui. 

Ir čia svarbu ne kliūtys ir pasiteisinimai, o mūsų sąmoningas laiko skyrimas sau. Nes niekas kitas nepasirūpins svarbiausiu žmogumi žemėje labiau nei Tu pati.

Mamų meditacijos nauda

Užsipildyk

augindamos mažuosius ypatingai daug duodame. Tai vienas iš lengviausių būdų mums pripildyti emocijų puodelį, pasikrauti, (re)startuoti, gauti, kad ir vėl galėtume šviesti.

Gyvenk be streso

minčių ir emocijų atsipalaidavimas išlaisvina mus nuo streso. Kūnas išlaisvėja, mumyse pabunda džiaugsmas.

Atsipalaiduok

kiekviena minutė skirta sau apdovanoja atsipalaidavimu. Tai dėmesys nukreiptas į save, kai atsipaliduoja skubėjimas, darymas, lėkimas. Lieka tik čia. Lieka atsipalaidavimas.

Kūnui ir sielai

mūsų dėmesys tam, kas yra čia ir dabar sugrąžina mus prie tikrosios mūsų sąvasties. Padeda patirti mus kaip dieviškas sielas, o kūnui išlaisvinti įtampas ir atsinaujinti.