šviesos kortelės mamoms

Daugiau džiaugsmo, švelnaus patyrimo, pasitikėjimo, užtikrintumo, šviesos ir meilės tavo dienose.

Tai 54 šviesos kortelės kasdien priminti, kokia tu esi nuostabi! Nesvarbu, ar ką tik susilaukei mažylio, turi kelis, ar tavieji jau kelia sparnus, kortelės tinka visoms. Motinystė – dovana visam gyvenimui. Ir tik nuo mūsų priklauso, ar ji apdovanojanti atvirumu ir meile.

Atsiverk patyrimui ir pažadink savąją šviesą.

grožis

patraukiu viską, ką apie mane galvoja, ko tikisi, ko nori. Nebesiekiu įtikti ir patikti. Žinau, tikrasis grožis – tik būnant savimi.

duok sau laiko

gimė tavo mažylis – gimei ir tu. Gimei kaip mama. Natūralu, kad visko iškart nežinai. Leisk sau apsiprasti, susipažinti, sužinoti ir išmokti. Leisk sau jausti ir leisk sau klausti.

pasitikėk

jei manai, kad kažką kontroliuoji, pasitikrink, ar gali sukontroliuoti vaiką, kai jis ko nors (nebe)nori? Taip yra su viskuo. Tu tik įsivaizduoji, kad kontroliuoji. O kad būtų tikriau – įsitempi. Leisk sau atsipalaiduoti nuo to. Tikėk, kad gyvenimas tavimi pasirūpins. Jis visada nori, kad tau pasisektų. Rinkis pasitikėti.

Jauskis laisva naudodamasi jomis taip, kaip jauti. Atverk savo vaizduotę ir tegul ji padiktuoja dar daugiau galimybių, kaip jos gali pasitarnauti tau, sugrįžti į save ir auginimą lengvume.

Jei turi klausimą, kuris vis užkabina mintis ar jausmus, jei norisi palaikymo ar paramos, jei norisi prisiminti, kad esi ne viena ir viskas su tavim yra gerai – išsitrauk kortelę, pasinaudok savo ir jų išmintimi. Gali išsirinkti pagal piešinį ar ištraukti nežiūrėdama. Gali išsirinkti kelias, kurios kviečia labiausiai. Pasikliauk šia akimirka, kaip dabar norisi labiausiai?

Jos gali būti ir tavo kelrodė žvaigždė. Išsitrauk ryte, pabūk su ja nors akimirką, pajausk, kaip tai jaučiasi tau. Kas atliepia tame? Gyvenk šią dieną vis primindama sau tai. Patyrinėk, ar tai įsilieja į tavo kasdienybę? Kaip tai keičia tavo mintis, būseną, o gal gyvenimą?

Per jas kalba tavo aukščiausia galia, vedimas, intuicija ir pats gyvenimas. Jis visada renkasi tave apdovanoti, jei renkiesi gyventi, o ne kentėti.

Atsiverk naujam savęs patyrimui. Prisimink, kad esi Kūrėjo dukra, kurią jis be galo myli, rūpinasi ir dovanoja nuostabiausią gyvenimą! Ar priimsi tai?